Patllexhane turshi te mbushur me speca dhe karota (1) patllixhane turshi (2) petulla me kos (1) petulla me maja (1) petulla te mbushura me djathe dhe.
Speca Turshi Me Kos

 

march 24


Limonët turshi shkojnë mjaft me gjellët e tenxheres ose me lakrat. sallatë makaronash me speca të pjekur sallatë patatesh me kos dhe qepë të njom.  

Sallatë me ullinj; sallatë ruse; sallatë verore; saunduiç; speca me hudhra dhe kos; speca me hudhra e uthull; speca turshi; speca të mbushura; spinaq me qepë të skuqura.
 
Turshi speca me kos, carrabbas fish soup recipe tranguj turshi, ii 1 spec. i kuq turshi gote filsuje te qa¢he ose me lara, 100: gr speca te k,uq tw sherbehet me nga.
Kos shtepie; lutenica; meze; pecetat e paluara fluture; speca te kuqe turshi; ajvar me speca e patellxhan; speca te imtesuar; domate te verdha turshi; sallate color (turshi).  US (Average) Massachusetts (Current) Arkansas (Current) Arkansas (Projected)
Employer $5,222 $5,823 $4,392 N/A
Medicaid $2,900 $2,695 $1,237 $5,200
Exchanges $5,143 $6,230
UCF shooter's roommate tried to connect, 'but he just wasn't really having it'
March 2013
M T W T F S S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Ruling Protects Bank, Phone, Other Records From FBI ‘Security Letters’

Branstad Declines to Expand Medicaid, Unveils Healthy Iowa Plan

Arkansas Expands Coverage Without Expanding Medicaid

Product Month Last Change Globex Vol
CLLight Sweet Crude Oil (WTI) May 13 92.41 -0.04 232
NGNatural Gas (Henry Hub) Apr 13 3.936 +0.001 130
NPGHenry Hub Nat Gas Pen Swap Apr 13 - - -
RBRBOB Gasoline May 13 3.0466 -0.0131 154
HOHeating Oil May 13 2.9707 -0.0088 29
QME-mini Light Sweet Crude (WTI) May 13 92.425 -0.025 6
QGE-mini Natural Gas (Henry Hub) Apr 13 3.935 0 2
port mirroring and multicast
Posted in PowerConnect Forum by DELL-Willy M on Mar 21 5:26 PM